FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Zajęcia wokalne PDF Drukuj Email


  Grupa Artystyczna Loża
Miejsce prób ⇒ Żłobizna

           
            Sekcja artystyczna występująca niegdyś jako Teatr Muzyczny Loża powstała w Brzegu kilka lat temu. Przeniosła jednak swoich wykonawców  i znalazła nową siedzibę na Skarbimierzu Osiedle i już od 2009 roku  jako grupa ze Skarbimierza kształci adeptów sztuki pod kątem tańca i wokalu. W swoim dorobku artystycznym Teatr Muzyczny Loża ma kilka produkcji, występował z nimi wielokrotnie. W 2011 roku swoją premierę miał musical pt. "Cała ulica tańczy" w produkcji Gminnej Biblioteki Publicznej w Skarbimierzu. W roku 2013 grupa taneczna Loża pokazała swoje nowe dzieło pt: "SzołMarket", które cieszyło się ogromną apropatą publiczności. Kolejnym sukcesem okazał się spektakl pt: "Alicja" na motywach powieści "Alicja w krainie czarów". Najnowsza produkcja Loży była ogromnym musicalowym sukcesem. Spektakl muzyczno-taneczny "Krok od sławy" wprowadził w naszą działalność nowe i zarazem stare założenia, a mianowice własne teksty do piosenek, co miało miejsce już raz w przypadku "Cała ulica tańczy". Grupa artystyczna Loża wspiera swoją obecnością inne grupy dzialające przy GBP. Wynikiem tego są takie produkcje jak : "Pomyłka Listonosza", "Kociołek","Radiowa Dyskoteka" czy "Wśród szumu skrzydeł". Loża to nie tylko musicale, ale wiele występów estradowych organizowanych na różne okazje. Jeśli chcesz do nas dołaczyć - zapraszamy na zajęcia - według planu w odpowiedniej zakładce. Opracowywane są choreografie w różnych stylach i technikach, m.in.: hip hop, latino , broadway. Grupa ta ma też w swoim planie zajęcia wokalne i teatralne.

 

Grupy dziecięce
Miejsce prób ⇒ Skarbimierz

           Jeżeli "śpiewać każdy może" to dzieci są na to najlepszym dowodem. Nie robimy przesłuchań, ale chętnie przyjmujemy odważne maluchy, które nie boją się wyzwań. Zajęcia połączone są z nauką rytmiki i z tańcem, a przy okazji śpiewu dzieci uczą się również prawidłowego mówienia. Zajęcia to nie tylko ćwiczenia muzyczne, ale przede wszystki integracja z grupą rówieśników.
Zapraszamy dzieciaki od 9 roku życia.

Grupy młodzieżowe
Miejsce prób ⇒ Skarbimierz

             Zapraszamy na zajęcia wokalne połączone z elementami rytmiki. Podczas zajęć realizowany jest program obejmujący emisję głosu, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia dykcyjne oraz szlifowanie warsztatu wokalnego. Przed nami wiele występów. Jeśli masz ochotę pośpiewać z nami - zapraszamy wpadaj na zajęcia.
zajęcia prowadzi Aleksandra Ofmańska - Kowalczyk


Terminy prób w zakładce plan zajęć.
Zajęcia odbywają sie bezpłatnie!
Wszelkie informacje dotyczące zajęć wokalnych: Aleksandra Ofmańska-Kowalcz

Nagrania demo Artystów Teatru Muzycznego Loża
 

Szukaj