FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Zajęcia taneczne PDF Drukuj Email

              
Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu prowadzi obecnie cztery grupy taneczne.

      We wszystkich grupach zajęcia- niezmiennie prowadzone są bezpłatnie.

Poniżej po krótce zamieszczamy opis wszystkich grup zrzeszonych pod szyldem

Gminnej Biblioteki Publicznej w Skarbimierzu:

 
Zapraszamy ambitne dzieci pełne pasji oraz chcące spełniać swoje sceniczne marzenia.

 

·         Minimki- grupa taneczna dla dzieci w wieku 4-5 lat. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i zawierają elementy rytmiki, podstaw tańca klasycznego oraz zabaw ruchowych w różnych technikach tańca. Dużą rolę przywiązujemy również do prawidłowej postawy małych tancerzy wykorzystując ćwiczenia kompensacyjno- korygujące.

 

·         Urwisy- grupa taneczna dla dzieci w wieku 6-7 lat. Zajęcia w tej grupie mają charakter ogólnorozwojowy nastawiony na umuzykalnienie i koordynację podopiecznych. Są to zajęcia rozwijające umiejętności taneczne z zakresu tańca jazzowego, hip- hopowego, latynoamerykańskiego oraz podstaw klasyki i rytmiki.

 

·         Agenci- grupa taneczna dla dzieci w wieku 8-10lat. Zajęcia dla dzieci w tej grupie to kontynuacja nauki różnych styli tanecznych poszerzone o gimnastykę z elementami akrobatyki. Dzięki czemu wzmocnimy mięśnie, poprawimy gibkość i koordynację.

 

·         Lejdiss- grupa taneczna dla dzieci w wieku 11-13lat. Zajęcia dla grupy tanecznej różnią się poziomem trudności od poprzednich grup. Dużą uwagę zwracamy na świadomość swojego ciała, technikę, izolacje w ciele oraz przekazywanie emocji poprzez ruch.

 


       Zajęcia we wszystkich grupach tanecznych prowadzi Justyna Dziura. 
 

Szukaj